סקרי סיכוני אבטחת מידע ועמידה ברגולציות

יישום תקן מנהלת הסייבר הלאומית.
מתקפות סייבר על ארגונים בארץ הינן ארוע המתרחש מיידי יום. ישום התקן להגנת הארגון מפני איומי סייבר, שהופץ על ידי מנהלת הסייבר הלאומית,  מרכז את המינימום הנדרש להגנה על הארגון. לרוב מצליחות המתקפות לחדור לארגון כתוצאה מאי יישום המלצות בסיסיות. חברת SAL מתמחה בניהול תהליכי הבחינה, זיהוי הפערים והכנה של תוכנית עבודה ליישום . ניהול כל שלבי ארועי הסייבר עד להתאוששות מלאה של הארגון מצריך ידע ומקצועיות בתחום, לחברת SAL את האנשים המתאימים לניהול תהליך זה.
בנוסף מספקת חברת SAL שרותי SOC.  שרות זה מאפשר לארגון  לקבל אתראות  לכלל ארועי אבטחת מידע ומתקפות המתרחשות, בזמן אמת.

יישום תקני אבטחת מידע.
ארגונים רבים נאלצים ליישם תקני אבטחת מידע בין לאומיים לצורך עמידה ברגולציות נדרשות. ביצוע סקר ובניית מסמכי פערים הינו שלב הכרחי המאפשר לארגון לתכנן וליישם את הטכנולוגיות הנדרשות. חברת SAL מאפשרת לארגונים לקבל ליווי צמוד לפרויקטים מסוג זה הכוללים קבלת תו תקן רישמי כגון ISO 27001 . 
לאחרונה פרסם האיחוד האירופאי תקן מחייב ליישום (GDPR) בקרב חברות המקימות קשרי מסחר עם האיחוד האירופאי, ניתן לקבל יעוץ והכוונה ליישום התקן בליווי מקצועי של מומחים מוסמכים.

מבדקי חדירה ומוכנות.
לצורך בחינה של יעילות ההגנות שיושמו בארגון אנו מבצעים מבדקים הכוללים מבדקי חדיר לוגיים ופיזיים, בודקים את מודעות העובדים ומנהלי הרשת ומספקים דוח מקיף על מצב הארגון ונקודות התורפה שנחשפו. בגמר תהליך זה יכול הארגון לבצע את ההדרכות הנדרשות לצורך העלאת מודעות העובדים לנושא ולקבל החלטות לגבי יישום טכנולוגיות לפתרון.