שרותי ניהול ותחזוקה של מערכות מידע

שרותי ניהול ותחזוקה Outsourcing
מחלקת מיקור החוץ של החברה מאפשרת לארגונים לקבל צוות מקצועי עם נסיון רב בניהול ותחזוקה של מערכות מידע בארגונים. תצורה זו מאפשרת לארגון להתמקד בליבה העסקית שלו תוך ליווי מקצועי ואחראי של צוות מערכות מידע מיומן עם נסיון רב. צוות זה הכולל אנשי תמיכה ומנהלי פרויקטים ינהל את כלל מערך המחשוב בארגון במשרה מלאה או חלקית כל זאת בתשלום חודשי קבוע וללא חריגה מהתקציב החודשי שהקצה הארגון. ללקוחות עם הסכם תחזוקה בתצורה זו תינתן גישה
לתשתיות מחשוב הענן של חברת SAL. גישה זו תאפשר לארגוןלגבות את כלל נתוני הארגון לאתר מרוחק לצורך מתן מענה להתאוששות מהירה מאסון.

השכרה של כלל תשתיות מחשוב על בסיס חודשי.
ארגונים הנמצאים בתהליך הקמה או בפני שדרוג כולל של מערך המחשוב נאלצים לבצע רכש מקיף של שרתים, מערכות אחסון ,מתגי תקשורת מערכות הפעלה תוכנות וירטואליזציה ועוד.. זאת לצורך הקמה של מערך מחשוב ארגוני. רכש זה בתוספת הוצאות התקנה והטמעה יכול להגיע לעשרות אלפי דולרים ואף יותר.
חברת SAL מאפשרת לארגונים להמנע מהוצאה חד פעמית בסדר גודל זה ומאפשרת לארגון לקבל את כלל תשתיות המחשוב הנדרשות בתשלום חודשי קבוע עם יכולות שדרוג במהלך כל תקופת השכירות. לחברת SAL הסכמים בלעדיים עם יצרני חומרה ותוכנה המאפשרים לה לספק את השרות במחירים אטרקטיביים ובאיכות גבוהה.


סקר תשתיות מחשוב
שרות זה מאפשר לארגונים לקבל חוות דעת מקצועית על מצב תשתיות המחשוב של החברה והתאמתם לצרכי הארגון. תכנון נכון של מחזור חיי מערך המחשוב הארגוני יכול לחסוך לארגון כסף רב ולמנוע רכישה לא מתוכננת ובזבזנית של מערכות ופתרונות בעבור תשתיות המחשוב. ההיצע הרב מאפשר לארגונים לקבל מגוון רחב של פתרונות אותם ניתן ליישם בחצר הארגון או כשרות הניתן בתצורת מחשוב ענן.

יישום פרויקטים
לרוב הארגונים הקטנים והבינוניים אין את היכולת להטמיע פתרונות מורכבים והם נדרשים לרכוש זאת מחברות חיצוניות, לחברת S.A.L יש את היכולת המקצועית להטמיע כל פתרון תשתיתי ברמה גבוהה תוך הקפדה על פתרון Tern Key המאפשר ללקוח לקבל את הפרויקט לתחזוקה שותפת כאשר היישום בוצע בלוח הזמנים ובתקציב שסוכמו מראש.

ייעוץ ברכש וניהול מכרזים בעבור ארגונים
לעתים קרובות נדרש הארגון לבצע רכש בהיקף גדול של תשתיות חומרה, תוכנה או פרויקט יישום גדול.
חברת SAL מציעה שרות ניטרלי הבוחן את ההצעות שהוגשו ללקוח, השואת העלויות מול מוצרים מתחרים ומלווה את הלקוח עד לסגירתהסכם עסקי מחייב בין הספק ללקוח. נסיונה הרב של החברה בניהול פרויקטיפ וההיכרות שלה עם הספקים המובילים בשוק הישראלי מאפשר לה לספק ערך מוסף משמעותי לתהליכי הרכש.